Konkurs

W Polsce panów ubierają kobiety – chcemy to zmienić. Poszerzać świadomość bycia dobrze wyglądającym i zadbanym mężczyzną. Nauczyć czytelników budowania własnego stylu.

Dlaczego moda męska?
Tylko zeszłym roku powstały dziesiątki nowych blogów na ten temat, przychody firm Bytom, Vistulaoda oraz Próchnik rosną jak na drożdżach i zaczęły wykazywać zyski pierwszy raz od kryzysu w 2008 roku, społeczeństwo się bogaci i interesuje wizerunkiem zewnętrznym.Lepiej ubrany mężczyzna jest odbierany jako inteligentniejszy, pewniejszy siebie i atrakcyjniejszy, przez co zarabia i czuje się lepiej, potwierdzają to badania przeprowadzone na Yale University w Stanach Zjednoczonych.
Jakie tematy będą poruszane na portalu?
GENTmag to portal na temat mody, pielęgnacji i lifestyle’u współczesnego mężczyzny. Porusza praktyczne kwestie dotyczące męskiego wyglądu i ubioru.
W rzetelnych artykułach tworzonych przez redakcję, podążającą za wysokimi standardami prowadzenia portalu internetowego oraz wpływowe postacie na rynku mody oraz pielęgnacji męskiej jak Jan Adamski,Michał Zielińskiczy Maciej Dolega.Po raz pierwszy w Polsce otwarcie online na żywo
Otwarcie witryny internetowej GENTmag zostało poprzedzone konkursem na najlepsze stylizacje męskie na Facebooku, gdzie zgłosiło się prawie 70 uczestników. Konkurs rozszedł się wirusowo na Facebooku, przekraczając zasięg 470 tys. osób w 12 dni.
Finał konkursu i oficjalne otwarcie odbyło się 24.02.2016 r. podczas transmisji internetowej na żywo z ekspertami.
Po raz pierwszy w Polsce portal internetowy w ten sposób użył najnowszej technologii w marketingu, gromadząc 1000 użytkowników w ciągu całego wydarzenia na żywo i 300 osób oglądających wydarzenie od początku do końca.
O twórcach GENTmag – bracia WróblewscyJuż na początku XXI jako nastolatkowe prowadzili z sukcesami serwis internetowy o swoim ulubionym serialu. Później ich drogi się rozeszły, aby po latach połączyć swoje siły i stworzyć unikalny serwis internetowy . A to dopiero początek – mówią bracia.
Pomysłodawca portalu i redaktor naczelny portalu, przedsiębiorca, mówca biznesowy oraz influencer w świecie mody i brandingu.