Loteria

 • gorzowtuba18 stycznia 2016 roku będzie dla uczestników Narodowej Loterii Paragonowej dodatkowym powodem do emocji. To właśnie wtedy odbędzie się pierwsze losowanie samochodu osobowego Opel Insignia, czyli nagrody specjalnej. Wezmą w nim udział te osoby, które zarejestrowały paragony pochodzące z zakładów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych, wystawiane od 1 października do 31 grudnia 2015 roku.
  Kto może wziąć udział w losowaniu i jakie są zasady?
  Akcja MF skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich. Każda z nich ma szansę na zdobycie cennych nagród – tabletów, laptopów oraz samochodów osobowych. Wystarczy odwiedzić stronę internetową Narodowej Loterii Paragonowej i zarejestrować paragon fiskalny, który został wystawiony na kwotę co najmniej 10 z
  łotych. Trzeba też przestrzegać kilku zasad, określonych w regulaminie kampanii.
  – W loterii można zarejestrować dowolną liczbę paragonów fiskalnych,pozabankowa pozyczka prywatna bez bik i krd zwiększając w ten sposób swoją szansę na wygraną. Trzeba jednak pamiętać, aby każdy z nich został zgłoszony w miesiącu jego wystawienia. Ponadto, w losowaniach liczą się tylko i wyłącznie paragony fiskalne – dokumenty innego rodzaju, jak faktura VAT, potwierdzenie płatności kartą czy tzw. rachunek kelnerski, nie będą brane pod uwagę – wyjaśnia Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centru
  m Kas Fiskalnych.
  Branża premiowana w loterii paragonowej
  Począwszy od listopada 2015 roku, w ramach Narodowej Loterii Paragonowej co miesiąc odbywają się 2 losowania. Dają one możliwość wygrania tabletów iPad Air 2, laptopów marki Lenovo oraz samochodów osobowych Opel Astra. W losowaniach biorą udział wszystkie paragony fiskalne, które zgłoszono w miesiącu poprzednim. Ale to nie wszystkie atrakcje.
 • paragonParagony fiskalne, wystawione w firmie reprezentującej branżę premiowaną, pozwalają na wzięcie udziału w losowaniu nagrody specjalnej. Konkretny typ działalności wybierany jest raz na kwartał, ale nie można zapomnieć, że podobnie jak w przypadku pozostałych losowania, dokument trzeba zarejestrować w miesiącu zakupu – podkreśla Marcin Ciechowicz.
 • W czasie trwania loterii przewidziało 4 losowania nagrody specjalnej, którą jest samochód osobowy Opel Insignia o łącznej wartości 95 552,50 złotych. Pierwszą branżą premiowaną, obowiązującą od 1 października do 31 grudnia 2015, zostało fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Natomiast 1 stycznia 2016 roku to dzień zmiany wyróżnionego typu działalności gospodarczej.Kazdy moze skorzystac z szybkiej pożyczki dla 18latków od tego momentu premiowane będą paragony fiskalne wystawiane w ramach prywatnej praktyki lekarskiej i dentystycznej (do 31 marca 2016 roku). Zgodnie z regulaminem akcji, w kolejnych kwartałach wyróżnione zostaną zgłoszenia pochodzące z naprawy i konserwacji samochodów osobowych oraz restauracji i innych placówek gastronomicznych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *