Sportowe informacje

Agnieszka Radwańska po ponad 2,5 godzinnym pojedynku pokonała 22. Oby trwała jak najdłużej – uważa senior rodziny. Łukasz Cegliński ze Sport.pl mówi o tym, co dzieje się w czeluściach NBA. Na te i inne pytania w magazynie koszykarskim “Dogrywka” próbują odpowiedzieć Adam Romański, Łukasz Cegliński i Bartosz Masłowski. Siostry w drugiej rundzie są na kursie kolizyjnym. Kibole Lechii Gdańsk są recydywistami.
Najlepsza polska tenisistka przegrała wczoraj w III rundzie z ósmą rakietą świata Anną Czakwetadze 4:6, 6:1, 1:6. 25 sierpnia 2006 r.

Reradwanskakordowo duża frekwencja na meczach żużlowych. Brazylijski trener Luis Felipe Scolari nie będzie mógł prowadzić reprezentacji Portugalii w trzech, a nie w czterech, jak wcześniej orzeczono, meczach eliminacji mistrzostw Europy – zdecydowała Komisja Odwoławcza Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA). Zawaliliśmy sprawę, bo chcieliśmy być w pierwszej trójce – ocenia pierwszą część sezonu Marcin Robak, który z ośmioma bramkami był najskuteczniejszym piłkarzem piątej w lidze Korony.
we wszystkich trudnych chwilach człowiek robi się mocniejszy” – mówi Robert Kubica w “Przeglądzie Sportowym” podsumowując zakończony sezon Formuły 1. i Portorykańczykiem Feliksem Trinidadem odbędzie się 19 stycznia w Nowym Jorku. Pożyczka online na raty -SPEC Polonia wygrała drugi mecz z rzędu.
– George Foreman miał 45. Sprzed gmachu francuskiego parlamentu ogień bez problemu dotarł do siedziby Francuskiego Komitetu Olimpijskiego. Polacy zajęli 10.
Flagi narodowe w oknach, plakaty z niemieckimi piłkarzami, księgarnie pełne publikacji, wykupione wszystkie wyjazdy z biurami podróży do Austrii, ręczniki, koszulki, spodenki na każdym rogu, a wszystko z logiem czerwcowych mistrzostw Europy w piłce nożnej – tak wyglądają Niemcy na półtora miesiąca przed Euro 2008. Międzynarodowy sportowy serwis Sportingo w dużym artykule o Agnieszce i Urszuli pisze: “Siostry Radwańskie planują zastąpić siostry Williams”. W rywalizacji do czterech zwycięstw 3:0 prowadzą Penguins.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *